Blog o wszystkim co w świecie słychać - a nawet jeszcze więcej.
Blog > Komentarze do wpisu

Wielki finał "Niezgodnej".

O tak! Już się bałam, że wydawnictwo Amber porzuci kolejną serię - tym razem nie zawiedzie jednak czytelników, bo już niedługo ukaże się "Wierna" (tak, średnio chwytający tytuł), czyli ostatnia część trylogii... ale mam także złe wieści :( Trzecia część Niezgodnej.

Społeczeństwo oparte na frakcjach obróciło się w popiół przez walki o władzę, zdrady i kłamstwa – więc kiedy Tris i Tobias dostają możliwość wydostania się poza znany im wcześniej świat nie wahają się długo. Dziewczyna marzy, że za ogrodzeniem znajdą nowe życie wolne od ciągłych kłamstw i bolesnych wspomnień.

Jednak nowa rzeczywistość okazuje się jeszcze gorsza od tej zostawionej za sobą – wszystko, co wiedziała do tej pory wydaje się teraz pozbawione jakiegokolwiek sensu. Prawda, która pozna może na zawsze zmienić i ją, i wszystkich, których kocha. Po raz kolejny będzie musiała chwycić za broń i dokonać niemożliwych wyborów. Czy gdzieś tam, daleko od co było jej kiedyś znane, odnajdzie się miejsce dla odwagi, wierności, poświęcenia i miłości?

  PRAWDZIWA WOJNA DOPIERO SIĘ ZACZYNA. 

 

 

Premiera już w marcu! 

Napisałam też coś o złej wiadomości - no więc jak ona brzmi? To tylko wstępna okładka... wydawnictwo obdarowywało czasami książki własnymi grafikami, co samym publikacjom nie zawsze wychodziło na dobre :/

Sporo możecie też przeczytać tutaj: http://paranormalbooks.pl/2014/01/11/zapowiedz-wierna-veronica-roth/#comment-32113

sobota, 11 stycznia 2014, ola2801

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
1 2 3 4 5