Blog o wszystkim co w świecie słychać - a nawet jeszcze więcej.
Blog > Komentarze do wpisu

Moja biblioteczka jest zagrożona O.o

Oj, sporo premier na luty - i chociaż mnie w to graj, moja biblioteczka już drży ze strachu, bo z książkami trudno mi się rozstać. Oto i krótka zapowiedź jednej z książek, na którą czekam najbardziej:

"Zagrożeni"

Zagrożeni

A oto i moje (wolne) tłumaczenie opisu książki:
Zrozpaczona i wściekła, ciągle zagrożona ze strony nieznanego szpiega w Cymerii, Allie Sheridan zaczyna tracić grunt pod nogami.

Zagrożeni - trzecia książka z serii "Nocnej Szkoły", pokaże nam, że nie bohaterowie nie tylko są zagubieni - dosłownie wszystko się rozpada. Uczniowie nie rozumieją, co się dzieje, nauczyciele zwracają się przeciwko sobie i już nawet niezachwiane dotąd Zasady tracą swą moc.

Kiedy Nathaniel ujawnia swój plan, Isabelle zaczyna tracić kontrolę Cymerią, Nocną Szkołą i całej organizacją.

Każdy zaczyna popadać w paranoję, narastanie podejrzliwości nawet wśród przyjaciół sięga zenitu. Panuje wszechobecny chaos. Powstaje nowa Zasada: Każdy jest winny, póki nie udowodni, że jest inaczej. Nie potrzebne są dowody czy nawet procesy, żeby zostać skazanym.

Nikt nie jest bezpieczny.

Tym razem Nathaniel nie ma wiele do roboty. Tym razem najbardziej skrzywdzi najbliższy przyjaciel.

 

Niedawno miała miejsce premiera okładki i niestety, ale chyba nie przypadła za bardzo do gustu fanom serii. Pocieszę was jednak, że oryginalna też nie jest wybitna (moim zdaniem nawet gorsza).

I taka mała rada ode mnie - kupując książki zaglądajcie najpierw na strony wydawnictw, na przykład na stronie znak.com.pl można kupić różne tytuły nawet 50% taniej (w zależności od promocji, a takowe są tam co tydzień;) ).  http://www.znak.com.pl

sobota, 11 stycznia 2014, ola2801

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
1 2 3 4 5